RC0805JR-1313KL
MFR.Part #
RC0805JR-1313KL
JLCPCB Part #
C7276283
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS