RC0805JR-1318KL
MFR.Part #
RC0805JR-1318KL
JLCPCB Part #
C6378797
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS