RC0805JR-105R1L
MFR.Part #
RC0805JR-105R1L
JLCPCB Part #
C7336035
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS