MFR50SFBF52-5K3
MFR.Part #
MFR50SFBF52-5K3
JLCPCB Part #
C1372048
Description
-55℃~+155℃ 5.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS