RC0805JR-103K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805JR-103K6L
JLCPCB Part #
C20163521
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS