RC0805JR-071M2L
MFR.Part #
RC0805JR-071M2L
JLCPCB Part #
C137464
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS