SQP40AJB-270R
MFR.Part #
SQP40AJB-270R
JLCPCB Part #
C1424878
Package
Plugin,90x20.5mm
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 40W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,90x20.5mm Through Hole Resistors ROHS