RC0805JR-0712ML
MFR.Part #
RC0805JR-0712ML
JLCPCB Part #
C874663
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS