MFP50SCBD52-51K1
MFR.Part #
MFP50SCBD52-51K1
JLCPCB Part #
C1393353
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS