RC0805FR-7W91KL
MFR.Part #
RC0805FR-7W91KL
JLCPCB Part #
C5720137
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS