RC0805FR-7W31R6L
MFR.Part #
RC0805FR-7W31R6L
JLCPCB Part #
C7276230
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS