NCR3WSKR-73-12R
MFR.Part #
NCR3WSKR-73-12R
JLCPCB Part #
C19365827
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 12Ω 3W Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS