RC0805FR-7W280RL
MFR.Part #
RC0805FR-7W280RL
JLCPCB Part #
C5862559
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS