RT0603WRB0743RL
MFR.Part #
RT0603WRB0743RL
JLCPCB Part #
C4333267
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS