RC0805FR-7W110RL
MFR.Part #
RC0805FR-7W110RL
JLCPCB Part #
C6378728
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS