RC0805FR-7W100RL
MFR.Part #
RC0805FR-7W100RL
JLCPCB Part #
C723351
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS