AT0603BRE0756KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603BRE0756KL
JLCPCB Part #
C6507886
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS