RC0805FR-13412KL
MFR.Part #
RC0805FR-13412KL
JLCPCB Part #
C6378687
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS