RC0805FR-13715KL
MFR.Part #
RC0805FR-13715KL
JLCPCB Part #
C5862537
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS