RC0805FR-131K5L
MFR.Part #
RC0805FR-131K5L
JLCPCB Part #
C3952489
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS