MFR50SFBE52-274K
MFR.Part #
MFR50SFBE52-274K
JLCPCB Part #
C1372238
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS