RC0805FR-1010KL
MFR.Part #
RC0805FR-1010KL
JLCPCB Part #
C3937906
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS