AA2512JK-072R7L
MFR.Part #
AA2512JK-072R7L
JLCPCB Part #
C1700353
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS