RC0805FR-075R1L
MFR.Part #
RC0805FR-075R1L
JLCPCB Part #
C114539
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS