RC0805DR-07510RL
MFR.Part #
RC0805DR-07510RL
JLCPCB Part #
C472199
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 510Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS