RC0805DR-0733KL
MFR.Part #
RC0805DR-0733KL
JLCPCB Part #
C4314876
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS