MFR50SDRD52-90R9
MFR.Part #
MFR50SDRD52-90R9
JLCPCB Part #
C3415188
Description
-55℃~+155℃ 500mW 90.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS