RC0805DR-0724KL
MFR.Part #
RC0805DR-0724KL
JLCPCB Part #
C472173
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS