SR1218KK-078K2L
MFR.Part #
SR1218KK-078K2L
JLCPCB Part #
C2145186
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS