RC0805DR-07249RL
MFR.Part #
RC0805DR-07249RL
JLCPCB Part #
C4348005
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS