RC0805DR-07110KL
MFR.Part #
RC0805DR-07110KL
JLCPCB Part #
C471846
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS