RC0603JR-7W6K8L
MFR.Part #
RC0603JR-7W6K8L
JLCPCB Part #
C6263936
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS