RC0603JR-7W47KL
MFR.Part #
RC0603JR-7W47KL
JLCPCB Part #
C7274334
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS