AR0603FR-071K05L
MFR.Part #
AR0603FR-071K05L
JLCPCB Part #
C7077740
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS