RC0603JR-7W15KL
MFR.Part #
RC0603JR-7W15KL
JLCPCB Part #
C6638616
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS