RE0201BRE07365KL
MFR.Part #
RE0201BRE07365KL
JLCPCB Part #
C7277384
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS