RC0402FR-075M9L
MFR.Part #
RC0402FR-075M9L
JLCPCB Part #
C477757
Description
-55℃~+155℃ 5.9MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS