RC0603JR-1310RL
MFR.Part #
RC0603JR-1310RL
JLCPCB Part #
C4018767
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS