RC0603JR-109K1L
MFR.Part #
RC0603JR-109K1L
JLCPCB Part #
C20162423
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS