RC0603JR-1062RL
MFR.Part #
RC0603JR-1062RL
JLCPCB Part #
C20162406
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS