RC0603JR-1020RL
MFR.Part #
RC0603JR-1020RL
JLCPCB Part #
C20162371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS