RC0603JR-074K7L
MFR.Part #
RC0603JR-074K7L
JLCPCB Part #
C105428
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS