AA1210JR-0724RL
MFR.Part #
AA1210JR-0724RL
JLCPCB Part #
C2122464
Description
-55℃~+155℃ 200V 24Ω 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS