RC0603JR-0733RL
MFR.Part #
RC0603JR-0733RL
JLCPCB Part #
C108407
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS