RC0603JR-07100KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603JR-07100KL
JLCPCB Part #
C100048
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS