FMP-50FTF52-8R45
MFR.Part #
FMP-50FTF52-8R45
JLCPCB Part #
C1380715
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.45Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS