RC0603FR-7W82R5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0603FR-7W82R5L
JLCPCB Part #
C7038053
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS