RC0603FR-7W274KL
MFR.Part #
RC0603FR-7W274KL
JLCPCB Part #
C6962292
Description
-55℃~+155℃ 200mW 274kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS