RN731JTTD3321A05
MFR.Part #
RN731JTTD3321A05
JLCPCB Part #
C4268487
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS