RK73G1JTTD4222F
MFR.Part #
RK73G1JTTD4222F
JLCPCB Part #
C2578996
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS